٩۱۰۰۱٥۳۰-۳٥ (۰۲۱)

تفکری برای پیشرفت

سوالات متداول

در صورتی که دانشپذیر در طول دوره مطلبی را فرا نگرفته و نیاز به مرور مجدد مطالب داشته باشد و یا غیبت موجهی داشته باشد، می تواند در دوره های بعدی به رایگان در همان بخش کلاس شرکت نماید. (مهلت استفاده از گارانتی دوره ها به مدت سه سال از تاریخ پایان دوره مورد نظر می باشد). همچنین خواهشمند است، جهت استفاده از گارانتی حتما به بخش تقویم آموزشی در وبسایت موسسه  به منظور اطلاع از تاریخ شروع دوره ها مراجعه کنید و جهت هماهنگی و شرکت در دوره مد نظرتان با موسسه در تماس باشید. لازم به ذکر است که اولویت با افراد ثبت نام کننده جدید می باشد.

دوره‌های برگزار شده توسط ما هم براي تمامی سطوح می‌باشد. بدين معنی که با توجه به علاقه‌مندی خود می‌توانيد در دوره‌های مرکز آموزش مهندسی MeM شرکت نماييد.

گواهينامه صادره به دو زبان فارسی و انگلیسی از طرف موسسه MeM صادر می شود.

بله بعد از اتمام دوره گواهينامه‌ای با محتوای سرفصل‌های گذرانده شده در طول دوره اعطا می‌گردد.

بله، در مرکز آموزش MeM بسته‌ آمادگی آزمون نظام مهندسی تهیه شده شده است که می‌تواند جایگزین کلاس‌های حضوری باشد.

براي عضويت در خبرنامه سايت کافی است آدرس ايميل خود را وارد بخش عضويت در فوتر نماييد سيستم به صورت خودکار برای شما ايمیلی ارسال می کند، با تاييد آن ايميل عضويت شما فعال می گردد.

شما هم به صورت فردی و هم به صورت شرکتی می‌توانيد در دوره های آموزشی MeM شرکت نماييد. جهت شرکت به صورت گروهی کافی است بخش آموزش شرکت شما با ما مکاتبه کرده و درخواست دوره مورد نظر خود را بدهد. ضمنا امکان برگزاری دوره‌های شرکت در محل شرکت شما نيز فراهم است.

براي اطلاع کامل از زمانبندی دوره‌ها می‌توانيد از بخش تقويم آموزشی استفاده نماييد. همچنين می‌توانيد با عضويت در خبرنامه به صورت اتوماتيک از کليه اخبار جديد از جمله تقويم آموزشی مطلع گرديد.

در حال حاضر زير ساخت هاي اين امکان در حال ايجاد مي باشد تا ان شاء الله در آينده اي نزديک امکان برگزاری دوره های آموزشي به صورت آنلاين و مکاتبه اي ايجاد گردد.

تمام تلاش مرکز آموزش مهندسی MeM بر آن است که محتواي ارائه شده در جزئيات دوره هاي خود را به صورت دقيق ارائه دهد. بدين منظور می باشد که در هر دپارتمان خود فردی متخصص در آن زمينه را به اختيار گرفته است تا پاسخ گو و چک کننده اين موضوع باشند.

در حال حاضر امکان برگزاری کلاس ها در دفتر موسسه MeM و دانشگاه تهران می‌باشد و در صورت برگزاری کلاس به صورت شرکتی محل کلاس‌ها می‌تواند شرکت مشتريان باشد.(محل تشکیل کلاس‌ها، ممکن است نسبت به شرایط تغییر کند.)

در حال حاضر اکثر فراگیران مجموعه از شهرهای غیر تهران هستند و کلاس‌ها روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می‌شود. ضمن اینکه اين مجموعه جهت رفاه مهندسين شاغل در شهرستان ها در حال تهيه آموزش های از راه دور است که به مرور زمان تهيه و بر روی سايت اطلاع رسانی لازم انجام می‌گيرد.

با سلام جهت اطلاع از آخرين تقويم دوره‌ها به بخش تقويم آموزشی مراجعه نماييد.

نمی‌توان قاطعانه گفت که مدارک اين مجموعه مورد تاييد شرکت‌های بزرگ است. اما آنچه وجود دارد اين است که اين مجموعه خود برگزار کننده دوره برای اين شرکت‌ها می‌باشد. ليست تعدادی از اين شرکت‌ها را در بخش مشتريان می‌توانيد ببينيد.

هزینه دوره ها با توجه به طرح های تخفیفی که در نظر گرفته می شود متغیر هستند، از این رو جهت اطلاع دقیق از هزينه دوره‌ها با مرکز در تماس باشید.

خوابگاهی که هم اکنون به دانش‌پذیران معرفی می‌گردد، خوابگاه (فقط آقایان) دانشجویی خودگردان بوده، که در مدت دوره می توانند از آن استفاده نمایند. شایان ذکر است قوانین خوابگاه های دانشجویی برای این خوابگاه ها برقرار می باشد و MeM مسئولیتی در قبال این خوابگاه ندارد.

متأسفانه خیر. هم اکنون این دوره ها تنها در تهران برگزار می گردد، در تلاش هستیم تا نمایندگی هایی در شهرهای دیگر نیز داشته باشیم که در صورت انجام حتما از طریق خبرنامه به اطلاع خواهد رسید.

MeM منعی برای شرکت شما در این دوره ها ندارد، اما پیشنهاد می کند در صورت شرکت در دوره های آموزشی یا تحصیلات مرتبط یا سابقه کار مرتبط داشته باشید.

به شرکت کنندگان در انتهای دوره مدرک رسمی با قابلیت ترجمه و تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، اعطاء می نمایند. می توان این مدرک را یکی از معتبرترین مدارک کشور در حوزه خود دانست و با اطمینان از آن برای ارتقای شغل، استخدام و با مهاجرت استفاده نمود.

در گام اول می توانید تأییده دوره گذرانده شده را در سربرگ مرکز و با امضای مدیریت دریافت کنید و در گام دوم صدور مجدد گواهینامه (فارسی یا انگلیسی) تنها با پرداخت هزینه (مطابق هماهنگی با کارشناسان) امکان پذیر خواهد بود.