٩۱۰۰۱٥۳۰-۳٥ (۰۲۱)

تفکری برای پیشرفت

درباره ما

درباره MeM

مرکز آموزش مهندسی MeM پیشگام در توسعه آموزش های تخصصی برای مهندسین بوده و برای بیش از یک دهه در تلاش است تا به مهندسین، پرسنل تعمیر و نگهداری و عملیاتی برای محصولات و فناوری های صنعتی، آموزش هایی پیشرو ارائه دهد.

آموزش های ما هم به صورت حضوری و هم آنلاین در صدد کمک به شما عزیزان است تا بتوانید سطح مهارت و دانش خود را از طریق برنامه های آموزشی شامل توسعه مهارت ها، برنامه های آموزشی خاص و خدمات coaching و mentoring افزایش دهید.

آموزش دقیق، توانایی شما را برای پاسخ سریع و کارآمد در هر وضعیت خاص افزایش می دهد و از این طریق می توانید بهره وری عملیاتی و بالطبع آن دارایی های خود را افزایش می دهد.

در این مجموعه در تلاش هستیم تا ایده های جدید، محصولات و فرآیندهای موجود و پیشرفت های تکنولوژی در دنیا را با کاربردی ترین دوره های تخصصی ارائه داده، تا بتوانیم در ذهن مخاطبان خود مجموعه ای پیشرو باقی بمانیم.

نظام آموزشی MeM

هدف این نظام ارتقاء شایستگی های مهندسی در عرصه های مختلف شغلی است و مبتنی بر شناسایی شایستگی های حرفه ای مطلوب دانش آموختگان دانشکده های مهندسی در ایران طراحی و اجرا می شود.
MeM تلاش نموده تا با ارائه دوره های مختلف بخش های مختلف این شایستگی ها را پوشش دهد.

تصویر زیر بیانگر شایستگی های مورد انتظار در همه عرصه های کاربردی مهندسی است.

سیستم آموزشی MeM

MeM سیستم آموزشی خود را در سه سطح دوره‌های مهارت پیشرفته، تربیت کارشناس و تربیت کارشناس جامع تقسیم نموده و این امکان را برای فراگیران خود مبنی بر دریافت گواهینامه در این سه سطح فراهم آورده است از این رو عمده دوره‌های MeM “دوره‌های تربیت کارشناس” می‌باشد.

در روش تربیت کارشناس، فراگیران علاوه بر آموختن مطالب جدید با تکرار مطالب گذشته، موجب یادگیری دائمی آنها می‌شود.

ارزیابی کمی MeM

آمار کمی MeM از سال ۱۳۸۸ تا به اکنون رو می توانید در نمودارهای زیر مشاهده کنید.

تعداد دوره های برگزار شده

No Data Found

کل نفرات آموزش دیده

No Data Found

درصد فراگیران از شهرهای مختلف

No Data Found

درصد مدرک تحصیلی فراگیران

No Data Found

MEM مورد اعتماد صنعت ایران

MeM تفکری برای پیشرفت