٩۱۰۰۱٥۳۰-۳٥ (۰۲۱)

تفکری برای پیشرفت

همدلی های شما

ما در مرکز آموزش مهندسی MeM همواره سعی نمودیم تا با انجام امور خیر و عام المنفعه وظیفه ی خود را هرچند کوچک در قبال جامعه، کمک به مناطق محروم و کمک به نشر علم و دانش در ایران عزیزمان انجام دهیم.

بر این اساس در این صفحه گزارش های کمپین هایی که با کمک شما عزیزان برگزار کردیم را منتشر می کنیم تا در جهت شفاف سازی آن بر آمده باشیم.

گزارش کمپین کمک به مردم زلزله زده کرمانشاه و سرپل ذهاب:

در این کمپین که همزمان با زلزله ی کرمانشاه شروع شد، مجموعا 750 هزار تومان از طرف فراگیران عزیز MeM در هنگام پرداخت شهریه دوره ها کمک گردید که با 2 برابر شدن این مبلغ و رساندن آن به 1.5 میلیون تومان به حساب هلال احمر واریز گردید، از حمایت شما عزیزان از این کمپین متشکریم.

 

 

گزارش کمپین خرید لوازم و التحریر برای مناطق محروم:

در این کمپین که از آغاز سال تحصیلی 97-98 شروع شد، مجموعا 500 هزار تومان از طرف فراگیران عزیز MeM در هنگام پرداخت شهریه دوره ها کمک گردید که با 2 برابر شدن این مبلغ و رساندن آن به 1 میلیون تومان به حساب خیریه خواجه نصیر واریز گردید و منجر به خرید تعدادی مجموعه لوازم تحریر و پخش آن در مدارس مناطق محروم گردید. به امید روزی که در کشور عزیزمان محرومیت ریشه کن شود.

 

گزارش کمپین کمک به مردم سیل زده لرستان، خوزستان و فارس:

در این کمپین که همزمان با سیل جنوب ایران شروع شد، مجموعا 350 هزار تومان از طرف فراگیران عزیز MeM در هنگام پرداخت شهریه دوره ها کمک گردید که با 2 برابر شدن این مبلغ و رساندن آن به 700 میلیون تومان به حساب هلال احمر واریز گردید، از حمایت شما عزیزان از این کمپین متشکریم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.