سوالات آزمون نظام مهندسی – مهر ۹۹

آزمون نظام مهندسی – مهر ۹۹ بالاخره بعد از چندین وقفه در تاریخ ۳ و ۴ مهر ماه برگزار شد تا مهندسینی که در این مدت خودشان را برای آزمون آماده کردند محک بزنند.
ماه با ارائه بسته های آمادگی آزمون نظام مهندسی (برق و عمران ) تلاش کردیم تا سهمی کوچک برای شرکت گنندگان در این آزمون داشته باشیم.
بدون شک آزمون نظام مهندسی یک آزمون آسان و سهل نیست، اما اگر یک روش همه جانبه و منسجم را برای آمادگی و یادگیری مباحث آزمون در پیش بگیرید و از منابع به‌جا و درست در کنار یک استاد مجرب و آشنا به آزمون استفاده کنید، موفقیت در این آزمون قطعی و بلامانع است.  ما درمرکز آموزش مهندسی MeM برای شما بسته آموزشی آمادگی آزمون نظام مهندسی را آماده کرده‌ایم و ادعا می‌کنیم با خرید این بسته ها و استفاده از آن عملا نیازی به منبع، کتاب و یا کلاس حضوری دیگری ندارید. این بسته آموزشی شامل یک مالتی مدیای آموزشی است که در ویدئوهای آن تمام بندهای مباحث آزمون نظام مهندسی، نکته به نکته تشریح شده و روی بندهای مهم که هر ساله سوال های بسیاری از آن مطرح می شود، بیش از پیش تاکید شده است. در انتهای هر فصل کوییزهایی از سوالات آزمون‌های گذشته مطرح شده تا یادگیری شما را هر چه بیشتر بالا ببریم. علاوه بر این یکی از مشکلاتی که داوطلبین همواره با آن رو به رو هستند تعدد منابع مختلف و سردرگم شدن در استفاده از آنهاست، اینکه چه منبعی را به چه ترتیبی و با چه اولویتی استفاده کنند. با خرید این بسته عملا این مشکل برای شما رفع خواهد شد.
جزئیات بسته آمادگی آزمون نظام مهندسی برق – نظارت و طراحی
جزئیات بسته آمادگی آزمون نظام مهندسی عمران نظارت و اجرا

برای دریافت پاسخ و سوالات آزمون نظام مهندسی – مهر ۹۹ بروی لینک زیر کلیک کنید.
برق مهر ۹۹
عمران مهر ۹۹